WITAM KOBIETY !!!

 

PIERWSZE SPOTKANIE 24 PAŹDZIERNIKA 2020

 

KOBIETY W DRODZE DO SIEBIE – KOBIECE KRĘGI VI

 

Zapraszamy na szósty cykl sobotnich spotkań zbliżających do siebie oraz do poczucia siły bycia w Kręgu Kobiet.

Odkrywanie tego co Tobie bliskie, co Ciebie cieszy, co jest Tobie potrzebne, co jest dla Ciebie Ważne, co Ciebie rozwija...

 

Krąg kobiet widziany jako zataczające się koła życia: wieku, mądrości, kreatywności, kobiecości, macierzyństwa, doświadczeń, miłości, smaku, ciała, ducha.

 

Wszystko to w formie warsztatowych spotkań. Tego co zrobisz sama w domu, czym podzielisz się z kręgiem.

A  krąg z Tobą.

 

Zakładamy osiem spotkań. Zarezerwuj sobie 3 godziny na każde spotkanie. Pełen cykl daje możliwość przebycia całego procesu od pierwszego do ostatniego spotkania. Poszczególne dni warsztatów będą ze sobą powiązane i kontynuujące się. Wskazany jest udział w całym warsztacie.

 

Poniżej tematy spotkań:

 

- SEN -


- KARMIENIE -

- RUCH -


- ODDECH -


- AUTENTYCZNOŚĆ -


- TWÓRCZOŚĆ/KREATYWNOŚĆ -


- BYCIE -


- PEŁNIA/SZCZĘŚCIE -

 

 

Terminy spotkań planowane:

Sobota w godzinach od 15:00 do 18:00

         1.   24 października 2020

  2.  21 listopada 2020

3.  12 grudnia 2020

 4.  15 stycznia 2021

5.  12 lutego 2021

6.  12 marca 2021

     7.  10 kwietnia 2021

8.  15 maja 2021

            

Grupa do 12 osób.

Rozpoczniemy przy zgłoszeniu min. 7 chętnych.

Terminy poszczególnych spotkań mogą ulec zmianie.

 

 

Opłata: 

za całość płatna z góry

700 zł dla nowych uczestniczek

650 zł dla kontynuujących uczestniczek

125 zł za jednorazowe spotkanie

Wpłata na konto jest rezerwacją miejsca:

Joanna Kmita, Węgornik 1/2

mBank  63 1140 2004 0000 3102 7408 1604

 

 

Zapisy i kontakt:

Joanna Kmita 662131393

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Miejsce warsztatu:

OK Saniga

ul. Chopina 22

Szczecin Niebuszewo

Obowiązuje obuwie zastępcze (kapcie lub skarpety).
Krąg tworzymy na podłodze siedząc na poduchach.
Przyda się szal lub pled. Na miejscu można zrobić kawę, herbatę.

 

Prowadząca:

Joanna Kmita

Fascynuje mnie świat ze swoją złożonością :) Jestem kobietą w drodze ku swojemu szczęściu. A właściwie w drodze przed siebie…  Sprzyja mi natura i ludzie, których spotykam w tej wędrówce. W swoich działaniach towarzyszę ludziom w ich drodze do siebie.

Żyję blisko natury i zgodnie z jej rytmem. Stąd czerpię inspirację i energię do twórczych działań. Rozwijam  swoje zainteresowania rękodziełem, ceramiką, mandalą i arteterapią. Pogłębiam wiedzę na temat świadomego macierzyństwa, masażu i terapii naturalnej. Ciągnie mnie do korzeni mojego drzewa genealogicznego. Jestem mamą dwóch synów.

Współprowadzę kolejne edycje warsztatów dla kobiet KOBIETY W DRODZE DO SIEBIE - KOBIECE KRĘGI. Prowadzę kameralne grupy jogi dla dorosłych i dzieci. Latem zapraszam na wyjazdowe warsztaty jogi do niezwykłych miejsc – także rodziców z małymi dziećmi. Wspieram joginów masażem tajskim czyli „jogą dla leniwych”. Prowadzę warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet.

www.yojoga.pl

 

 


 

GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA 
WARSZTATY dla KOBIET
Zachęcam do spotkania w Kręgu Kobiet 
sobotę 7 listopada 2020 w godz.13:00 - 16:00
w OK SANIGA
ul. Chopina 22 Szczecin Niebuszewo
 

Praktyka nastawiona będzie na

 ugruntowanie wewnętrznego czucia centrum ciała 

i odnalezienie swojej kobiecej mocy.Trzygodzinny warsztat wypełniony będzie

 aromaterapią, medytacją,  gimnastyką słowiańską,

 wizualizacją i relaksacją z dźwiękiem.


Praktykujemy w sukienkach lub spódnicach 3/4 

najlepiej białych lub kremowych, bez biustonoszy i na boso.

Weź szal.

Będziemy praktykować w gronie kobiet, 
27 ćwiczeń wprowadzających ciało, oddech i świadomość 
w subtelne taneczne głębokie wibracje poruszające
 energetycznie, fizycznie, psychicznie.

Zgłoszenia mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub sms tel. 662 131 393
Opłata: 125 zł 
wpłata na konto jest rezerwacją miejsca
mBank 63 1140 2004 0000 3102 7408 1604 
Joanna Kmita
ProwadzącaJoanna Kmita

 

 


 

WARSZTATY JOGI 

 

WAKACJE NA MAZURACH

 

WESOŁOWO 18 - 25 lipca 2020

 

 

278.jpg

Witajcie,

w tym roku przygotujcie się na nowe doświadczenia. Inspiracją i motywem przewodnim tych warsztatów będzie doświadczanie poprzez zmysłySiebie i świata - na macie i poza nią. Mam przyjemność zaproponować Wam wspólne doświadczanie siebie poprzez praktykę przepływu energetycznego w asanach, w dźwięku (własnym, natury, instrumentów) i w oddechu poprzez możliwości wyostrzonych zmysłów. W najbardziej sprzyjających warunkach jakie znamy, stworzonych przez Ewę i Stasia w pięknych okolicznościach przyrody.

Pozdrawiam i zapraszam Joanna Kmita

 

 

Muzykę dla nas będzie grał Jarek Bondar. Kilka słów od niego :

JOGA W WESOŁOWIE

doświadczenie pełnej obecności

 

 

ASANY_ZAPACHY_SMAKI_DŹWIĘKI_KOLORY

 

Po to właśnie jesteście tu zaproszeni przez Joannę. Ciało jest świątynią ducha i naszych zmysłów. Przygotowujemy nasze ciała i oczyszczamy umysł na pełnię doświadczenia i uważną obecność w tym niezwykłym miejscu.

 

ASANY_ ZAPACHY_SMAKI_DŹWIĘKI_KOLORY

 


Drzewa i kwiaty. Rosa i staw o poranku. Zapach kawy i korzennych przypraw. Oleje i kadzidła. Bukiety nęcących woni, zapowiadających coś daleko przekraczającego znaczenie słowa posiłek.

 

ASANY_ZAPACHY_ SMAKI_DŹWIĘKI_KOLORY

 

 

Smaki wyczarowują Ewa ze Staszkiem. Wszystko, co będzie przez nich przemienione w potrawy i cudowne wonie, czeka już na nas w ukryciu, dojrzewa i rośnie. Pracowitość i talent naszych gospodarzy dostarczą nam najwyższej jakości pokarmu i niezapomnianej przyjemności jego spożywania.

 

ASANY_ZAPACHY_SMAKI_ DŹWIĘKI_KOLORY

 

 

Codzienne, wieczorne medytacje przy muzyce improwizowanej - inspirowanej chwilą. Akustyczne dźwięki Jarka po zmroku wypełnią salę, otwierając przestrzeń naszego wnętrza na wędrówki pośród nieznanych dotąd krajobrazów. 

 

ASANY_ZAPACHY_SMAKI_DŹWIĘKI_ KOLORY

 


Doświadczeniu koloru sprzyja pora roku i działania twórcze Joanny, które pozwolą nam wszystkim więcej, pełniej i głębiej - zobaczyć.

 

 

Bądźmy razem w Wesołowie

 

Zapraszam na kameralny warsztat jogi przeznaczony dla osób początkujących i praktykujących. Proponuję dwie sesje asan dziennie z porannym spacerem z oddechem (3h+1,5 h) oraz medytację poranną z naturą i wieczorną z muzyką na żywo. Ponadto wieczorne spotkania przy wspólnej rozmowie, filmie oraz wieczór przy ognisku. Jak co roku szykuję niespodziankę w postaci propozycji wspólnego doświadczania ........ ? :)

 

Wesołowo położone jest tuż przy kanale Mazurskim oraz jeziorze Oświn z rezerwatem ptactwa. W pobliżu jezioro Mamry oraz miasteczko Węgorzewo – około 12 km, jezioro Rydzówka – około 5 km, można tam dotrzeć rowerami, które są do dyspozycji na miejscu.

Będziemy mieszkać w pensjonacie, który powstał w budynku szkoły z 1918 roku, a fundamenty pochodzą z początku XVIII w. W tak ugruntowanym miejscu praktyka jogi ma wyjątkowy charakter. Budynek jest świeżo po remoncie, ale zachowany został dawny klimat. Praktyka jogi w przestrzennej sali z drewnianą podłogą. W pobliżu domu jest staw z pomostem i sad owocowy. Pokoje 2, 3 i 4-osobowe.

 

Wegetariańskie posiłki (obiad i kolacja) ze świeżych warzyw z własnego ogrodu, poranną gotowaną kawę przygotuje dla nas Ewa Goliszewska znajdująca inspirację w kuchni indyjskiej i kuchni pięciu przemian. Domowy chleb na liściach chrzanu i prawdziwą pizzę z kaflowego pieca opalanego drewnem wyczaruje dla nas Stanisław Kaźmierczak, czuwający nad wszystkim gospodarz domu.

 

Adres:

Stara Szkoła w Wesołowie

Wesołowo 25, 11-600 Wesołowo 

 

 

·OPŁATA: 1750 zł

Cena obejmuje nocleg, wyżywienie, warsztaty jogi, kąpiel w stawie (dla chętnych), kąpiel w mazurskich jeziorach (dojazd własny), i jeszcze trochę wspólnych atrakcji.

 

·ZAPISY:

Joanna Kmita, tel. 662 131 393, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

WPŁATA ZALICZKI w wysokości 750 zł gwarantuje rezerwację miejsca. Zaliczka bezzwrotna.


Wpłaty można dokonać bezpośrednio na zajęciach lub na konto:

Joanna Kmita, Węgornik 1/2, 72-004 Tanowo
mBank 63 1140 2004 0000 3102 7408 1604 

z dopiskiem Joga w Wesołowie

 

Więcej na stronie www.yojoga.pl 

A w galerii trochę klimatu Wesołowskich spotkań... ;)Zapraszam!

 

 Prowadząca zajęcia:

Joanna Kmita

 

Rozpoczęłam wędrówkę ścieżką jogi w 1998 roku. Wędrując trafiłam do Jurka i Ałły Jaguckich, Gabrieli Gubiliaro, Adriana Szyszki, Dariusza Witkowskiego - niezwykłych osobowości i wspaniałych nauczycieli. Jestem im wszystkim głęboko wdzięczna.

 Od 2006 roku dzielę się owocami mojej praktyki, ucząc jogi. W Szczecinie i Policach, w kameralnych grupach prowadzę zajęcia dla początkujących, zaawansowanych w praktyce, seniorów i kobiet w ciąży oraz dzieci. Każdego lata zapraszam wszystkich chętnych, na wyjazdowe warsztaty jogi do niezwykłych miejsc - także rodziców z małymi dziećmi. W ciągu roku, o ile aura pozwoli, spotykam się z chcącymi ćwiczyć na świeżym powietrzu, podczas weekendów w plenerze. Wspieram joginów MASAŻEM TAJSKIM czyli "jogą dla leniwych".

Prowadzę spotkania z kobietami w kręgu GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ. Współprowadzę warsztaty dla kobiet KOBIETY W DRODZE DO SIEBIE - KOBIECE KRĘGI.

 Fascynuje mnie świat ze swoją złożonością :) Jestem kobietą w drodze ku swojemu szczęściu. Sprzyja mi natura i ludzie, których spotykam w tej wędrówce. W swoich działaniach towarzyszę ludziom w ich drodze do siebie.

 

 

Joanna Kmita

tel: 662 13 13 93

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

DOJAZD:

Sprawdź na mapie, gdzie leży Wesołowo (Wesołowo, Węgorzewski, Warmińsko-Mazurskie)

Sprawdź dojazd PKP (ze Szczecina lub Warszawy najlepiej do Gizycka, dalej PKS-em)

 

 

Dojazd z Węgorzewa:

droga nr 1 - na północ w stronę granicy w Rudziszkach, przez Maćki, Klimki i Perły - w Perłach skręcamy w lewo do Biedaszek. W Biedaszkach przy kapliczce skręcamy w prawo. Jadąc ok. 1 km. po lewej stronie drogi stoi ''stara szkoła'' - to tu!

lub droga nr 2 - drogą nr 650 w kierunku na Kętrzyn. Tuż za wiaduktem kolejowym skręcamy w prawo na Węgielsztyn i dalej cały czas prosto do miejscowości Biedaszki. W Biedaszkach przy kapliczce skręcamy w lewo .Jadąc ok. 1 km. po lewej stronie drogi stoi ''stara szkoła'' - budynek do rozpoznania na zdjęciach w galerii ;))

 

 


 

 

 

WAKACYJNE WARSZTATY W ŁAWINIE

 

 

dotknij, poczuj, zobacz

 

dla dzieci i rodziców

 

10-16 lipca 2020

 

fb_lawin_20.jpg
 
 
Zapraszamy do Ławina jeśli chcesz

 
...usłyszeć odgłosy lasu

 
...posłuchać ciszy

...zobaczyć wszystkie kolory i odcienie szarości


...posmakować pyszności Marka


...dotknąć rosy o poranku


...poczuć...siebie.

 

  • Warsztaty jogi dla dorosłych (dwie sesje asan dziennie)
  • plastyczne zabawy dla dzieci
  • wspólne tworzenie i kreatywne spędzanie czasu z dziećmi :)
  • łąka, las, jeziora, kontakt z przyrodą.... 
  • przepyszne i zdrowe wegetariańskie posiłki Marka Kodzisa, szefa kuchni i właściciela restauracji Vege Club Amar w Szczecinie
  • spotkania przy ognisku, filmie, herbacie...

 

 

KOSZT:

  • 1550 zł/osoba dorosła
  • 950 zł/dzieci od 2-12 lat
  • 550 zł/dzieci od 0-2 lat (śpiące z rodzicami lub we własnym łóżeczku turystycznym z własną pościelą)

 

W cenę wliczony jest nocleg, wyżywienie wegetariańskie, zajęcia, oraz materiały.

Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenie oraz wpłata zaliczki w wysokości 40% gwarantuje rezerwację miejsca.

Zaliczka bezzwrotna (zwrotna w przypadku znalezienia innej osoby na miejsce).

 

Zapisy i informacje: Magdalena Kucharska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 664 177 212,

 

PROWADZĄCY:

Joanna Kmita - joga, http://www.yojoga.pl/
Magdalena Kucharska - zajęcia i opieka dla dzieci, http://www.pracownia-mozaika.pl/

Marek Kodzis - gotowanie, Vege Club Amar

 

MIEJSCE WARSZTATÓWŁawin 374-305 Karsko, 80 km od Szczecina - zobacz na mapie,

 
 
ZAPRASZAMY!