GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKICH KOBIET 

 

 

Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet

 

 

 

Aktualnie czekam na zebranie się grupy !!!

 

 

Jesteś zainteresowana ? Daj znać !

 

Słuchajcie swojego serca i ciała !!!

 


Zapraszam na cykl sobotnich spotkań w Kręgu z Kobietami.

Praktyka nastawiona będzie na ugruntowanie wewnętrznego czucia centrum ciała i odnalezienie swoją kobiecej mocy.


Pogłębisz rozumienie siebie.

W pótoragodziny będziemy korzystać z aromaterapii, medytować, ćwiczyć gimnastykę słowiańską, wizualizować, relaksować się z dźwiękiem.


Praktykujemy w sukienkach lub spódnicach 3/4 najlepiej białych lub kremowych, bez biustonoszy i na boso.

 Terminy soboty w godz. 12:15-13:15


14.10.2017
21.10.2017
28.10.2017
4.11.2017
11.11.2017
2.12.2017

Opłata:


35 zł

Będziemy praktykować w gronie kobiet, 27 ćwiczeń wprowadzających ciało oddech świadomość 

w subtelne taneczne głębokie wibracje poruszające energetycznie, fizycznie, psychologicznie.

 

 Każde ćwiczenie ma swój symbol graficzny i znaczenie wpływające na nasze ciało i życie.

Uczestniczyć w warsztatach mogą kobiety i dziewczyny w każdym wieku, z różną kondycją.

Miejsce:  OK Saniga ul. Chopina 22 w Szczecinie.

  

Prowadząca:

Joanna Kmita instruktorka Gimnastyki Słowiańskich Kobiet oraz jogi.

mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 662 131 393  

www.yojoga.pl

 


 

 

 

 

ZACZYNAMY 15 PAŹDZIERNIKA 2017

 

KOBIETY W DRODZE DO SIEBIE – KOBIECE KRĘGI V

 

Zapraszamy na piąty cykl niedzielnych spotkań zbliżających do siebie oraz do poczucia siły bycia w kręgu kobiet.

Odkrywanie tego co Tobie bliskie, co Ciebie cieszy, co jest Tobie potrzebne, co jest dla Ciebie Ważne, co Ciebie rozwija...

Krąg kobiet widziany jako zataczające się koła życia: wieku, mądrości, kreatywności, kobiecości, macierzyństwa, doświadczeń, miłości, smaku, ciała, ducha.

Wszystko to w formie warsztatowych spotkań. Tego co zrobisz sama w domu, czym podzielisz się z kręgiem. A  krąg z Tobą.

Zakładamy osiem spotkań. Zarezerwuj sobie 3,5 godziny na każde spotkanie (3 godz. procesu plus przerwa). Pełen cykl daje możliwość przebycia całego procesu od pierwszego do ostatniego spotkania. Poszczególne dni warsztatów będą ze sobą powiązane i kontynuujące się. Wskazany jest udział w całym warsztacie.

Poniżej tematy, którymi możemy i chcemy się zająć. Wybór nastąpi wedle potrzeb grupy na pierwszym spotkaniu. Kolejność nie jest oczywista.

 

 1. Piórem zapisane.
 2. Oczy wrota duszy.
 3. Fototerapia.
 4. Mocne mięśnie Kegla.
 5. Skrzynka inspiracji.
 6. Olejkowe życie erotyczne.
 7. Energia pieniądza.
 8. Płyń - bądź jak woda.
 9. Sukienka moich marzeń.
 10. Perfumeria - zapach dla Ciebie.
 11. W obcym języku...
 12. Druty - zmysłowe poruszenie.
 13. Mapa Twoich Marzeń.
 14. Stopy moje kochane.

 

Terminy spotkań planowane:

Niedziela w godzinach od 11:00 do 14:30

 


I            15.10.2017
II            12.11.2017
III             3.12.2017
IV             7.01.2018
V             4.02.2018
VI           25.02.2018
VII           18.03.2018
VIII           8.04.2018

 

Grupa do 10 osób. Rozpoczniemy przy zgłoszeniu min. 7 chętnych.

 

Opłata:

wpłata na konto nie później niż tydzień przed rozpoczęciem pierwszego spotkania :

550 zł dla nowych uczestniczek

520 zł dla kontynuujących uczestniczek

Wpłata na konto:

Joanna Kmita, Węgornik 1/2

mBank  63 1140 2004 0000 3102 7408 1604

Zapisy i kontakt:

Joanna Kmita 662131393

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce warsztatu:

OK Saniga

ul. Chopina 22

Szczecin Niebuszewo

Obowiązuje obuwie zastępcze (kapcie lub skarpety).
Krąg tworzymy na podłodze siedząc na poduchach.
Przyda się szal lub pled. Na miejscu można zrobić kawę, herbatę.

 

Prowadzące:

 

Joanna Belina Brzozowska

 

Jestem matką, partnerką, psychologiem. Tańczę i projektuję recyclingowe ubrania.

Aktualnie odkrywam siebie na nowo: chwytając obrazy starym aparatem, tworząc collage z kolorowych gazet, przypominając sobie - siebie w rozmowach przy kawie z dawno nie widzianymi przyjaciółmi.


Po to właśnie są spotkania  w kręgu, żeby odkryć  siebie w twórczych "zadaniach" które proponujemy. Już nie mogę się doczekać.

Joanna Kmita

 

Fascynuje mnie świat ze swoją złożonością :) Jestem kobietą w drodze ku swojemu szczęściu. A właściwie w drodze przed siebie…  Sprzyja mi natura i ludzie, których spotykam w tej wędrówce. W swoich działaniach towarzyszę ludziom w ich drodze do siebie.

Żyję blisko natury i zgodnie z jej rytmem. Stąd czerpię inspirację i energię do twórczych działań. Rozwijam  swoje zainteresowania rękodziełem, ceramiką, mandalą i arteterapią. Pogłębiam wiedzę na temat świadomego macierzyństwa, masażu i terapii naturalnej. Ciągnie mnie do korzeni mojego drzewa genealogicznego. Jestem mamą dwóch synów.

Współprowadzę kolejne edycje warsztatów dla kobiet KOBIETY W DRODZE DO SIEBIE - KOBIECE KRĘGI. Prowadzę kameralne grupy jogi dla dorosłych i dzieci. Latem zapraszam na wyjazdowe warsztaty jogi do niezwykłych miejsc – także rodziców z małymi dziećmi. Wspieram joginów masażem tajskim czyli „jogą dla leniwych”. Prowadzę warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet.

www.yojoga.pl

 

 


 

WAKACJE Z JOGĄ NA MAZURACH

WESOŁOWO  29 lipca - 5 sierpnia 2017

Nasi drodzy jogini !!!

Tegoroczny warsztat nakierowany będzie na energetyczny przepływ inspirowany jogą czakralną.

Już po raz kolejny zapraszamy na kameralny warsztat jogi przeznaczony dla osób początkujących i praktykujących. Proponujemy dwie sesje asan dziennie z porannym spacerem z oddechem (3h +1,5 h) oraz poranną  medytację. Ponadto wieczorne spotkania przy wspólnej rozmowie, filmie oraz wieczór przy ognisku. Jak co roku szykujemy niespodziankę w postaci propozycji wspólnego doświadczania ........ :) będzie się działo.

Wesołowo położone jest tuż przy kanale Mazurskim oraz jeziorze Oświn z rezerwatem ptactwa. W pobliżu jezioro Mamry oraz miasteczko Węgorzewo – około 12 km, jezioro Rydzówka – około 5 km, można tam dotrzeć rowerami, które są do dyspozycji na miejscu.

Będziemy mieszkać w pensjonacie, który powstał w budynku szkoły z 1918 roku, a fundamenty pochodzą z początku XVIII w. W tak ugruntowanym miejscu praktyka jogi ma wyjątkowy charakter. Budynek jest świeżo po remoncie, ale zachowany został dawny klimat. Praktyka jogi w przestrzennej sali z drewnianą podłogą. W pobliżu domu jest staw z pomostem i sad owocowy. Pokoje 2, 3 i 4-osobowe.

Wegetariańskie posiłki (obiad i kolacja) ze świeżych warzyw z własnego ogrodu, poranną gotowaną kawę przygotuje dla nas Ewa Goliszewska znajdująca inspirację w kuchni indyjskiej i kuchni pięciu przemian. Domowy chleb na liściach chrzanu i prawdziwą pizzę z kaflowego pieca opalanego drewnem wyczaruje dla nas Stanisław Kaźmierczak, czuwający nad wszystkim gospodarz domu.

 • OPŁATA: 1450 zł

Cena obejmuje nocleg, wyżywienie, warsztaty jogi, kąpiel w stawie (dla chętnych), kąpiel w mazurskich jeziorach (dojazd własny), i jeszcze trochę wspólnych atrakcji.

 • ZAPISY:

Joanna Kmita, tel. 662 131 393, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Joanna Wilamowska, tel. 660 857 498, 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WPŁATA ZALICZKI w wysokości 500 zł gwarantuje rezerwację miejsca. Zaliczka bezzwrotna.


Wpłaty można dokonać bezpośrednio na zajęciach lub na konto:

Joanna Kmita, Węgornik 1/2, 72-004 Tanowo
mBank 63 1140 2004 0000 3102 7408 1604 

z dopiskiem Joga w Wesołowie

Więcej na stronie www.yojoga.plA w galerii trochę klimatu Wesołowskich spotkań... ;)Zapraszamy!


DOJAZD:

Sprawdź na mapie, gdzie leży Wesołowo (Wesołowo, Węgorzewski, Warmińsko-Mazurskie)

Sprawdź dojazd PKP (ze Szczecina lub Warszawy najlepiej do Gizycka, dalej PKS-em)

Dojazd z Węgorzewa:

droga nr 1 - na północ w stronę granicy w Rudziszkach, przez Maćki, Klimki i Perły - w Perłach skręcamy w lewo do Biedaszek. W Biedaszkach przy kapliczce skręcamy w prawo. Jadąc ok. 1 km. po lewej stronie drogi stoi ''stara szkoła'' - to tu!

lub droga nr 2 - drogą nr 650 w kierunku na Kętrzyn. Tuż za wiaduktem kolejowym skręcamy w prawo na Węgielsztyn i dalej cały czas prosto do miejscowości Biedaszki. W Biedaszkach przy kapliczce skręcamy w lewo .Jadąc ok. 1 km. po lewej stronie drogi stoi ''stara szkoła'' - budynek do rozpoznania na zdjęciach w galerii ;))


Prowadzące zajęcia:

Joanna Wilamowska

Jestem dyplomowaną nauczycielką Jogi wg Iyengara (stopień Introductory II). Przez kilka lat prowadziłam zajęcia w Pracowni Jogi Yogamudra w Warszawie. Jako, że podstawową prawdą każdego istnienia jest to, że wszystko się zmienia to również przeminęło. Teraz doświadczam radości odkrywania Szczecina i tu też uczę...
Nadal sprawia mi radość prowadzenie sesji w małych grupach, które pozwalają na nawiązanie bezpośredniego kontaktu. Daje to również możliwość głębszego wniknięcia w praktykę jogi. Praca na macie z asanami, gdzie narzędziem jest ciało, jest dla mnie punktem wyjścia do poznawania siebie.

Joanna Wilamowska
tel. 660 857 498
mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Kmita

Rozpoczęłam wędrówkę ścieżką jogi w 1998 roku. Wędrując trafiłam do Jurka i Ałły Jaguckich, Gabrieli Gubiliaro, Adriana Szyszki, Dariusza Witkowskiego - niezwykłych osobowości i wspaniałych nauczycieli. Jestem im wszystkim głęboko wdzięczna.

Od 2006 roku dzielę się owocami mojej praktyki, ucząc jogi. W Szczecinie i Policach, w kameralnych grupach prowadzę zajęcia dla początkujących, zaawansowanych w praktyce, seniorów i kobiet w ciąży oraz dzieci. Każdego lata zapraszam wszystkich chętnych, na wyjazdowe warsztaty jogi do niezwykłych miejsc - także rodziców z małymi dziećmi. W ciągu roku, o ile aura pozwoli, spotykam się z chcącymi ćwiczyć na świeżym powietrzu, podczas weekendów w plenerze.

Od 2015 roku rozpoczęłam spotkania z kobietami w kręgu GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ.

Wspieram joginów MASAŻEM TAJSKIM czyli "jogą dla leniwych". Wykonuję masaże również w domu klienta.

Współprowadzę kolejne edycje warsztatów dla kobiet KOBIETY W DRODZE DO SIEBIE - KOBIECE KRĘGI.

Fascynuje mnie świat ze swoją złożonością :) Jestem kobietą w drodze ku swojemu szczęściu. Sprzyja mi natura i ludzie, których spotykam w tej wędrówce. W swoich działaniach towarzyszę ludziom w ich drodze do siebie.

Joanna Kmita

tel: 662 13 13 93

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.